O nas

Przygoda – to cel, który przyświeca wszystkim pracownikom i współpracownikom firmy Misja Przygoda. Naszą firmę tworzą ludzie, dla których życie jest nieustanną podróżą wypełnioną przygodami, a praca nad organizacją wypraw i wyjazdów sprawia równie wielką przyjemność co sam udział. Chcielibyśmy być Twoim przewodnikiem w poszukiwaniu najróżniejszych wypraw i wyjazdów, bez znaczenia, czy pragniesz podróżować sam, czy planujesz wyjazd integracyjny dla Twojej firmy.

 

NASZ ZESPÓŁ

 

Renia

Renata

Od wielu lat związana z branżą turystyczną. Pracowała przy organizacji imprez wyjazdowych w Polsce i za granicą. Magię kultury Dalekiego Wschodu poznawała mieszkając przez 3 lata w Azji. Chętnie zatraca się w tańcu, jeździe na nartach, koniach i innych formach aktywnego wypoczynku.


ŁukaszŁukasz

Event Manager z powołania, podróżnik i sportowiec z pasji. Uwielbia szybką jazdę samochodem, latanie i sporty wodne.  Nie rozumie co to nuda.  Misja Przygoda jest dla niego pasją.


MartaMarta

Pilotka z zamiłowania i doświadczenia, z pazurem i błyskiem w oku. Motto życiowe: „ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia”. Pasjonują ją kraje europejskie, Ameryka Łacińska i Afryka. Nie ma w jej słowniku pojęcia „niemożliwe”.  Z firmą jest związana prawie od samego początku.


Magu2Magda

Absolwentka Japonistyki, z zamiłowania tancerka i podróżniczka. Uwielbia nieoczekiwane zwroty akcji i lokalizacji. W pierwszą podróż backpackerską wypuściła się do Indonezji. Później poszło już „z górki” – staż w biurze podróży w Indiach, samotne odkrywanie uroków Andaluzji, Islandia stopem i pod namiotem, południe Francji tropem najlepszych smaków i zapachów… Ciekawość życia i nieskończone pokłady energii Magdy sprawiają, że prowadzone przez nią wyjazdy stają się dla Uczestników niezapomnianą przygodą.

Facebook - Misja Przygoda