EVENTY

WYBRANE REALIZACJEIntegracja Po Góralsku

 

Hawaje w Sopocie

 

Gra Terenowa „Na Ratunek”

 

Przygotowania do koncertu „Piaska” podczas imprezy firmowej

 

Zakopane – „Mistrzowie kibicują Mistrzom”

psie_zaprzęgi

Mistrzowie kibicują Mistrzom

Wyścigi psich zaprzęgów, narciarsko-snowboardowy slalom gigant, biegówki, zawody w łowieniu pstrąga i zabiegi SPA – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla 250-ciu laureatów konkursu sprzedażowego banku. Część kulminacyjną wyjazdu stanowił biało-czerwony korowód w kierunku skoczni i wspólne skandowanie haseł zagrzewających do walki naszą reprezentację podczas Pucharu Świata w skokach.


eventowe_gotowanie

Eventowe gotowanie w rytmie rock’n’rolla

Pod czujnym okiem naszego szefa kuchni uczestnicy warsztatów przygotowywali siedmiodaniową ucztę, którą później raczyli podniebienia. Repertuar zawierał: Punkrockowe Enpanadas, Guacamole prosto ze wsi, bluesowe Fajitas, pełne duszy Chipotle i Pico de Gallo, a także hard rockowe Burbujas de Limon i Flautas de Pollo. Wieczór uświetnił koncert zespołu Enej.


warsztaty_filmowe

Warsztaty filmowe

Czerwony dywan, blask fleszy i podniosła atmosfera gali wręczenia Oskarów były największą nagrodą za „ciężką pracę” na planie filmowym podczas Warsztatów Filmowych dla pracowników jednego z banków. Imprezę uświetniła obecność Gwiazdy – Grażyny Wolszczak, która udzieliła uczestnikom wielu praktycznych wskazówek dotyczących pracy przed kamerami.


gokarty

Im gokart szybszy tym lepszy

Tym razem w zmaganiach o miejsce na podium i medale udział wzięli laureaci konkursu pracowniczego jednego z warszawskich oddziałów bankowych. Miło było zobaczyć Panie przełamujące swoje obawy oraz poczuć czym tak naprawdę jest duch walki u Panów 🙂 Aby nieco wyrównać szanse między płciami, uczestniczki uciekły sie do triku, nie ujętego w regulaminowej części manewrów niedozwolonych, jednocześnie uznając go za dozwolony 🙂 A mianowicie, ustawione wzdłuż bandy w niewielkich odstępach od siebie, wcieliły się w rolę autostopowiczek, podczas ostatnich okrążeń w wykonaniu Panów. Efektów nie trudno się domyślić… 🙂


żagle

Impreza integracyjna „Wilki Morskie”

Fantastyczna atmosfera i emocje towarzyszyły imprezie integracyjnej nad Zalewem Sulejowskim. Nie mogło zabraknąć zmagań w regatach żeglarskich, na kajakach oraz z windsurfingiem. Nie mogło się także obyć bez szczerze zasłużonych wyróżnień dla najlepszych uczestników zmagań z wyjątkowo tego dnia aktywnymi żywiołami.
Muzyczno-taneczne wydarzenia niespodziewanie wyłoniły laureata oryginalnego wyróżnienia dla przedstawiciela płci męskiej „za to czego pragną kobiety” 🙂ZAUFALI NAM:

Zaufali_nam


Referencje dostępne na życzenie.
więcej >>

Facebook - Misja Przygoda